Yükleniyor... 0
Rehber Yol Hizmetleri - Hucresel Dolgu Sistemi
Paylaş
7. Ulusal Asfalt Sempozyum ve Sergisi   

Hakkımızda

01

Şimdi / Rehber Mühendislik, yurtiçi ve yurtdışı mühendislik, temsilcilik, danışmanlık ve anahtar-teslim proje ve yapım hizmetleri vermektedir.

Ekibimiz farklı meslek disiplinlerinde uzmanlaşmış mühendislik kadrosuyla planlama, tasarım, analiz, projelendirme, yapım ve müşavirlik alanlarında ileri mühendislik faaliyetleri gerçekleştirmekte, konusundaki deneyimleri ile iş ortaklarına entegre çözümler sunmaktadır.

Firmamız üstlendiği projelerde teknik, ekonomik, güvenilir ve sürdürülebilir çözümler üretmeyi ve işin zamanında sonuçlandırılmasını ilke edinmiştir.

Enerji, güvenlik, inşaat ve imalat alanlarında dünyanın önde gelen tedarikçilerinin yenilikçi teknolojik ürünlerini Türkiye pazarına sunan Şimdi / Rehber Mühendislik, bu ürünlerin Türkiye’deki satış ve satış sonrası destek faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Vizyonumuz, “ilgi alanımızda Türkiye’ de ihtiyaç duyulacak her konuda, teknolojik gelişmeler ışığında, iş ortaklarımızla birlikte, mühendislik çözümleri üretmektir.”

Misyonumuz, “güvenli, ekonomik ve sürdürülebilir mühendislik projeleri üreterek Ülkemiz yükselişine katkıda bulunmaktır.”

Birincil hedefimiz, ileri mühendislik hizmetlerimiz ile ulusal teknoloji düzeyinin yükselmesine ve böylece Ülkemizin uluslararası piyasalarda rekabet gücünün artmasına katkıda bulunmaktır.

01.